Duležité informace

Erotické masáže neprovádíme!

Celková kontraindikace - zákaz masírování

Částečná kontraindikace - zákaz masírování určitých míst

V případě vysokého, nízkého, kolísavého tlaku, epilepsie a cukrovky je nutno rozdělit celotělovou masáž do více dnů, dobré je poradit se o vhodnosti masáže s lékařem.

Podmínkou poskytnutí služby je:

Je třeba se na masáž nějak připravovat?

Před masáží se osprchujte nebo vykoupejte, nejezte příliš tučná a nadýmavá jídla, jinak by látkový metabolismus při trávení musel pracovat příliš těžce a nedošlo by k úplnému uvolnění. Zároveň není dobré být hladový. Vhodné je ovoce nebo malá svačinka. Před terapií nepijte alkohol.

Sundejte si hodinky, řetízky, náramky, náušnice. Vypněte si mobilní telefon. Odložte si vše tak, aby vás nikde nic netlačilo a netahalo, jde o vaše pohodlí. Pamatujte, že dobrý přístup k masírované oblasti je klíčový pro účinnou masáž.

Problémy během masáže?

Během masáže nebo terapie se nebraňte projevům úlevy jako jsou slzy, vzdychy a nebo při masáži břicha k úlevě plynatosti. Neboť tak uvolníte vnitřní napětí, což se odrazí i na vašem těle. A vy se přece chcete napětí zbavit. V případě, že vám je nějaký hmat nebo přítlak nepříjemný, řekněte to. Komunikace je velice důležitá. Jestliže se Vám chce spát, oddejte se tomu. Spánek je stavem nejhlubší relaxace a regenerace.

Co je nejlepší udělat po masáži?

Po ošetření je vhodné ještě chvíli relaxovat. Po masáži pijte hodně vody nebo čaje, aby ledviny účinně vylučovaly toxiny z těla. Alespoň dvanáct hodin po masáži nepijte alkohol. Pokud to není nutné, odložte také koupel či sprchu, aby účinky olejů na pokožku mohly déle působit.

Kontakt

Chudenická 1083/20
Praha 10 - Hostivař

Jiří Hamberger
+420 606 751 810
Po–Pá (po telefonické domluvě)

Valentina Cepa
+420 608 077 249
(česky, rusky, ukrajinsky)
maserkaregina@seznam.cz
Út–St